הוראות והנחיות לטיפול במוצרי נירוסטה

מוצרי הנירוסטה המשווקים על ידינו הינם מנירוסטה 304 כמקובל בעולם ועומדים בכל הקריטריונים לאביזרים מסוג זה.
אין אנו אחראים להיווצרות חלודה במוצרי נירוסטה

ניקוי שגרתי

יש לנגב עם מטלית רכה אך ורק עם חומר המיועד לניקוי מוצרי נירוסטה. על המטלית להיות נקייה מכל חומר זר. אין להשתמש במטליות אשר השתמשו בהם עם חומרי ניקוי אחרים מלבד חומר ייעודי לניקוי נירוסטה.

ניקוי כתמים / טביעות אצבעות

יש לרסס על הכתם עם חומר המיועד לניקוי נירוסטה ולנגב עם מטלית רכה.

מה עושים במקרה ונוצרו כתמי חלודה על מוצר נירוסטה מלוטשת?

במידה ונוצרו כתמי חלודה הם נוצרו אך ורק כתוצאה משימוש בחומרים חומצתיים אשר אינם מיועדים ומתאימים לניקוי נירוסטה. אסור להשתמש בחומרים מסוג זה כדוגמת: כלור, מלבינים, חומצות, מי-אש, אקונומיקה וכדומה.

בכדי לנקות כתמי חלודה אלו יש להתיז או למרוח חומר המיועד לניקוי נירוסטה על המוצר ולנקות ע”י שפשוף עדין עם סקוטש מתכות מיוחד (ניתן לרכוש בחנויות טמבור). יש לשפשף רק עם כיוון הסיבים של נירוסטה המלוטשת. אין להשתמש בחומרים שורטים על אביזרים מנירוסטה מבריקה. במקרה של הצטברות כתמי חלודה קשים יש למרוח על מטלית רכה חומר אסטוניש (הבקבוק הצהוב של יעקבי), להמתין כ-2 דקות ולאחר מכן לנגב שוב עם אותה מטלית עד להורדת כתמי החלודה. לאחר מכן לקחת מטלית עם מים נקיים ולנגב ולייבש את המקום. בסיום, למרוח שוב על המוצר חומר לניקוי נירוסטה כדוגמת סטפול או כל חומר ייעודי אחר.

  • אסור:
    לטבול ולשפוך מים על מוצרי נירוסטה, לאפשר לחומרים המכילים כלור, מלבינים, חומצות, מי-אש, אקונומיקה וכדומה לבוא במגע עם נירוסטה. חומרים אלו נמצאים לעיתים קרובות בחומרים לניקוי אסלות, כיורים, אמבטיות ואריחים ובאבקות שונות ויש נטייה של עובדי ניקיון להשתמש בחומרים אלו לצורך ניקוי יסודי דבר אשר פוגש במוצרי הנירוסטה וגורם להופעת כתמי חלודה.
  • אסור לשטוף את הרצפה באותו החדר בה מותקנים מוצרי הנירוסטה עם חומרים המכילים חומצות כלשהן מכל סוג שהוא. שטיפת הרצפה בחומרים אלו תגרום לקורוזיה במוצרים מאדי החומצה.
  • אסור להשתמש בכל חומר גס, שורט, אגרסיבי על נירוסטה מבריקה או מצופה.

חומר מומלץ לניקוי נירוסטה: סטפול תוצרת ליוור.

במבנים חדשים מומלץ מאוד טרם התקנת אביזרי הנירוסטה לנקות היטב את הקירות והרצפות ורק לאחר מכן להתקין את האביזרים על מנת למנוע מצב שבניקוי היסודי הראשוני ישתמשו בחומרים חומצתיים אשר יגרמו לכתמי חלודה.
טרם השימוש בחומר לניקוי נירוסטה יש לוודא שהוא אכן מתאים לניקוי נירוסטה ולבצע ניסיון ניקוי במקום נסתר. יש להנחות ולהסביר לכלל המנקים כיצד לטפל במוצרים העשויים נירוסטה. פעולות פשוטות אלו יאפשרו לכם ליהנות מהמוצרים לאורך שנים רבות.

הנחיות לסבוניות נירוסטה

יש להשתמש בסבון שאינו חומצתי אחרת הסבונייה תחליד מבפנים. אנו ממליצים בשרותי הנכים להשתמש בסבוניות קטנות ואיכותיות מפלסטיק.

חברתנו אינה אחראית על אביזרי נירוסטה שלא טופלו כראוי ו/או על אופן הטיפול וכן על כל נזק אחר שיגרם במישרין או עקיפין כתוצאה משימוש וטיפול לא נכון.