אודות

חברת Bathroom.co.il מתמחה מ- 1986 ביבוא ושיווק מבחר מיוחד של מוצרים איכותיים לעיצוב ולסידור חדרי אמבטיה ושירותים המתאימים לכל צורך וסגנון אישי!
תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של אביזרי עיצוב ונוחות לחדרי אמבטיה ושירותים, פרטיים ומוסדיים ובנוסף, מחירים מעולים ושירות אדיב ומקצועי.

מ- 1 עד 10, עד כמה מצב השירותים חשוב?

חדרי שירותים ואמבטיה זכו בעבר להרבה פחות תשומת לב ממה שצריך. דרישת הציבור לשירות אינה באה לידי ביטוי רק בחנויות או שירותים נצרכים אחרים. יש מודעות גוברת להיגיינה ולאסטטיקה מציבור המשתמשים – מה שמעלה את הצורך בהתייחסות הולמת לפתרונות איכותיים. לא מדובר על מותרות או מוצר נוי נוסף בבית, אלא על דרישה מינימלית לסיפוק תחושת כבוד לזולת. חדרי שירותים לא מאובזרים ולא נקיים יגרמו לתחושת זלזול ואורחים יעדיפו מקום עם שירותים נקיים, מסודרים ונוחים יותר.

כיצד אביזרים נכונים משפיעים על הסדר והניקיון?

קשה לשמור על הסדר בלי להיעזר באביזרים מתאימים. אביזרי אמבטיה ושירותים שמותאמים היטב, בין אם בבית, בעבודה או בבילוי, אינם נמצאים רק בשביל היופי, אלא בעצם היותם נוחים לשימוש ובמיקום נכון, יקלו על שמירת הסדר והניקיון.
זה פרקטי, קל, יפה ונח גם יחד, לשמור על משטחי השיש והכלים הסניטריים פנויים מחפצים וכל זה בעזרת בחירה נכונה של אביזרים. רק כך יש מקום להכל והכל במקום, כי אביזר אידאלי הוא גם אביזר יפה וגם כזה שמתאים למידות ולמיקום שמיועד לו ונח לכל המשתמשים. שימוש באביזרים איכותיים המכסים את כל קשת הצרכים שיש בחדרים כאלה ומיקום נכון וחכם שלהם, מבטיח לכם שמירה מקסימלית על רמת ההיגיינה והאסטטיות.

איך נוכל לעזור לכם?

עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים אולי אינה משימה זוהרת כל כך, אבל בהחלט חשובה. אנחנו כאן כדי להציע לכם מגוון מוצרים יפים ופרקטיים המתאימים לכם.
כשתחליטו לחדש את חדרי האמבטיה והשירותים, בבית, במשרד או בבית העסק, דברו איתנו!